Do matury 2023 zostało:

???

Poznaj nasz zespół

Z nami zdasz każdy egzamin!

Kamil Szews

nauczyciel informatyki w Liceum, student
Jestem studentem 3 roku politechniki poznańskiej i jednocześnie jednym z najmłodszych nauczycieli informatyki w kraju. Przeanalizowałem strukturę oraz prawdopodobieństwo wystąpienia poszczególnych zagadnień maturalnych, które występowały w poprzednich latach i dzięki moim statystykom, jestem w stanie określić jakie zadania czekają na maturzystów i na które zagadnienia warto poświęcić najwięcej czasu. Moją wiedzę przekazuje od 4 lat prowadząc warsztaty z maturzystami oraz udzielając korepetycji z matematyki, a także chętnie dzielę się lifehackami maturalnymi, które pomagają moim uczniom uzyskiwać lepsze wyniki.

Emilia Adamska

młodsza specjalistka IT, studentka
W wieku 20 lat rozpoczęłam pierwszą pracę w międzynardowej korporacji. Jestem studentką ostatniego roku na politechnice poznańskiej, a w wolnym czasie przygotowuje uczniów do matury z informatyki i matematyki, a także uczę programowania kobiet chcących przebranżowić się do świata IT. Uważam, że system oświaty w Polsce potrzebuje gruntownych zmian, a edukacja powinna zostać unowocześniona. Chciałabym pokazać uczniom, że nie trzeba poświęcać wiele czasu na wykuwanie regułek, tylko można uczyć się w efektywniejszy sposób i osiągać zamierzone rezultaty w szybszym tempie. 
„Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.” – Stefan Żeromski
© Copyright 2022 - Zdanyegzamin - All Rights Reserved
bookmarkcrosslist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram